Nadchodzi nowe…

Nadchodzi nowe…blogowanie

„…Kolejny nowy blog, z kolejnymi wypocinami autorki, taki jakich milion ponad jest na świecie, nic wyjątkowego, nic zachwycającego, to co wszędzie….a może jednak nie to co wszędzie, może jednak autorka pokaże coś innego, a może to samo co inni ale w jakiś inny interesujący sposób…”

Pewnie niektórzy z was wchodząc na mojego bloga tak właśnie pomyślą, jednym się spodoba innym wręcz przeciwnie ale w blogowaniu chyba właśnie o to chodzi. :)

Jedno jest na chwilę obecną dla mnie pewne, chciała bym was prosić o szczerość, co kolwiek tu się pojawi i będzie komentowane pragnę aby te komentarze były szczere abym mogła się cały czas uczyć chodźby na własnych błędach.

I proszę jeszcze o jedną małą rzecz… nie krytykujcie mojej ortografii bo z tym nigdy się już nie zmienię ;)

Od tego właśnie zacznę bloga…OORTOGRAFIA… kto to w ogóle wymyślił i po co ?? No dobra pewnie jest to komuś do czegoś potrzebne ale mnie niestety nie… nie lubię i już.
A w takim razie co lubisz ??
Długo by opowiadać, nie starczy nam nocy więc najprościej jak się da odpowiem… WSZYSTKO… :)
Lubię eksperymentować, poznawać, doświadczać a przede wszystkim lubię prubować :)

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>