Testowanie – Rekomendowanie

Witam Was serdecznie

Powolutku się rozkręcam,  nabieram tempa w działaniu. Już mniej więcej ogarniam ten natłok informacji jaki oferuje blog.pl ;). Postanowiłam dopomóc mojemu szczęściu i zarejestrowała się dodatkowo jeszcze na kilku stronach oferujących możliwość testowania produktów. Sumiennie wypełniam wszystkie ankiety i grzecznie czekam. Jak tylko dostanę swoją pierwszą kampanię to ruszam na przód pełną parą. Powiem szczerze że  co raz bardziej mnie wkręca to wszystko i czekam z co raz większą niecierpliwością.

Na jednej ze stron testujemy.biedronka.pl były testowane herbaty yerba mate. Niestety nie dane mi było w nich uczestniczyć ale jakże wielka była moja radość gdy w testach 1 miejsce zdobyła yerba mate o smaku liczi i mango. Dwa najwspanialsze dla mnie owoce zamknięte w małej torebce herbaty. Produkt miał się pojawić w sklepach po 21.01.2016. Tak więc pobiegłam do biedronki po paczuszkę herbaty. Moja radość jednak szybko się skończyła.  Okazało się  że  najbliższą ki biedronka nie posiada albo się skończyła ta herbatka. Niestety do tej pory szukam ale jak mówią słowa jednej ze znanych polskich piosenek… „kiedyś Cię znajdę…” ;)

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>