Dostałam !!!

Wreszcie dostałam!

Właśnie przed chwilą otrzymałam swoją pierwszą do przetestowania próbkę od Everyday me. Testowanie odbędzie się w pralni ! Dlaczego w pralni ? A dla tego że to próbka 3 szt. kapsułek do prania Ariel. Jako że używałam już  tych kapsułek swego zaś to wiem, że są na prawdę świetne. Nie rozsypują się jak proszek do prania, nie rozlewają jak płyn czy gel, zajmują niewiele miejsca i ładnie pachną. Jedyny minus jaki zauważyłam to to że trzeba zwracać uwagę podczas kupna czy żadna kapsułka nie jest uszkodzona  ( popatrzcie na spód opakowania, pomacajcie czy nie ma tam nic płynnego) gdyż pod wpływem wilgoci z uszkodzonej kapsułki  zaczną topić się żelowe osłonki pozostałych i po kapsułkach. Jak na razie niestety kapsułki są sporo droższe niż  proszek ale kupuję je czasami na promocji. Nie cierpię mieć detergentów do prania na rękach a kapsułki rozwiązują ten mój problem całkowicie.

A o to co dostałam dzisiaj od Everyday me

20160203_113524

Ładnie zapakowane w fajną niedużą zamykaną grubą torebkę foliowe.

Wy też chcecie wypróbować ??

Nic prostszego!! Wystarczy wejść na stronę https://www.everydayme.pl założyć konto i zamówić zupełnie bezpłatnie swoją próbkę.

Do dzieła!!!

Dziękuję Everyday me 

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>