Testowanie z TestMeToo – Pieluszki Toujours

I zaczęło się!! Nasze pierwsze testowanie z TestMeToo pieluszek dla niemowlaków Toujours. Po otrzymaniu paczki myślałam że oszaleję z radości :). Początkowo bałam się że z tym testowaniem to jakaś ściema, bo dla czego ktoś miał by mi za darmo coś dawać niby do testowania. Lecz gdy tylko rozpakowałam paczkę i moim oczom ukazał się pełnowartościowy produkt, oszalałam z radości.

20160220_141052

Zaraz po otwarciu zaczęłyśmy testować.

Ku mojemu zdziwieniu pieluszka bądź co bądź mało znana okazała się być o wiele delikatniejsza i milczą w dotyku niż wszystkim znane pieluszki innej marki. Jakość wykonania oraz jakość materiałów wykorzystanych w pieluszce jak dla mnie w skali od 1 do 10 zdecydowanie 10 !!

Druga rzecz, zapach świeżo rozpakowaniu pieluszki,  niby nic ale jednak gdy pzbliżyć się do niej bardziej to czuć taki dziwny jak dla mnie nie przyjemny, chemiczny zapach. Zapach otrzymuje 2 punkty. Mogło by go w ogóle nie być.

Trzecia rzecz to wytrzymałość rzepy. Dosyć wytrzymałe, ładnie trzymają lecz mogły by być ciut dłuższe. Rzepy otrzymują ode mnie 8 pkt.

Kolejna sprawa wygląd. Piękne, kolorowe, wesołe zwierzaczki w stonowanych, deoikatnych, przyjemnych dla oczu pastelowych kolorach. Nawet starsza córka była nimi zachwycona. Wygląd otrzymał od nas 10 pkt.

Następnie rzecz chyba najważniejsza wytrzymałość. Pieluszka chodź cienka i delikatna okazała się być bardzo chłonna i co najważniejsze nie przepuszcza tych gorszych, bardziej budzących odchodów do nogawek ;) co dosyć często nam się zdarzało przy poprzednich pieluszkach. Dwa razy uciekł mocz ale czy to wina pieluszek czy złego założenia to nie wiem dlatego wytrzymałość oceniam na 9 pkt.

I ostatnie to wpływ pieluszki na dziecka pupę ;). Po zdjęciu pieluszki, pupka okazała się być o wiele bardziej sucha niż przy poprzednich pieluszkach i rzadziej występują odparzenia co jest bardzo dużym plusem. Ta kategoria otrzymuje 10 pkt.

Podsumowując, pieluszki oceniam na bardzo dobre i po kolejne pieluszki uda się napewno do Lidla po Toujours. Tym bardziej że cena też jest bardzo kusząca. Za paczkę około 60 sztuk zapłacimy jakieś  27zł.

20160220_140956

POLECAM!!   POLECAM!!   POLECAM!!

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>