Zbożaki atakują :)

Było nam dane przetestować zbożaki, takie wesołe owocowe kaszki śniadaniowe dla dzieci z chrupiącymi dodatkami. Zbożaków otrzymaliśmy całe pudło 30 szt. małych opakowań oraz 3 duże.

Jak dla mnie szału nie było, taka typowa kaszka dla dzieci. Mąż mój natomiast nawet rozsmakował się w zbożakach i tak co dzień zajął na śniadanie tylko te zbożaki.

Na pewno duży plus za wesołe kolorowe opakowanie oraz za łatwość i szybkość przygotowania. Smak no cóż trudno mi oceniać gdyż otrzymaliśmy wszystkie o smaku truskawkowym a jest ich więcej smaków. Truskawka dała radę. Konsystencja jak dla mnie tragedia. Niestety nie każde dziecko przepada za czymś co przypomina grysik. Zapach bardzo miły, ładny, owocowy.

To chyba tyle o zbożakach.

Obecnie mamy w testowaniu jakiś przestój. Cały czas z niecierpliwością czekamy na nowe przygody testowaczy :). Mam nadzieję że  już niedługo znowu podrzucimy wam jakieś relacje.

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>